| anonim_4396 a întrebat:

pls help. pe data de 18 iulie, eram in serbia intr-o tabara. chiar atunci am vazut pe chiloti o pata maronie. ( mie nu mi-a venit inca ciclul si am 12 ani fac 13 in februarie). M-am gandit ca poate asta e. pata nu pot spune ca era mare. nu, era mica. mi-a aparut in decursul a o zis jumatate. apoi mi-a disparut si pana acum nu mi-a mai aparut. o fata mi-a zis ca poate fi vorba despre o dereglare hormonala iar eu chiar nu stiu ce sa cred. pls helllp!

3 răspunsuri:
| regele1 a răspuns:

Poate nu ai folosit hartia igienica cum trebuie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz pentru categorie, din greseala

| lacebunny a răspuns:

Lavinya poate fi o secretie absolut normala, pe care o pot avea atat fetele cat si baietii, mai ales in perioada de dinaintea adolescentei.