| Maria_Roxana_1997_phUB a întrebat:

Prietenul meu este in zodia gemeni, iar eu sunt in zodia sagetator. De fiecare data cand il intreb cand ne vedem imi spune peste o saptamana, doua, l-am intrebat daca mai are pe cineva si a zis ca nu are. In concluzie ce sa fac sa ma vad mai des cu el? Cum sa ma comport cu el ca sa fiu iubita perfecta pentru el?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Probabil mai are pe cineva si tu esti "rezerva".2 saptamani pentru o intalnire pare cam tras de par daca chiar tine la tine.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te evita nu e clar ca nu prea il mai pasioneaza persoana ta? La zodii ce spune despre relatia dintre acesti nativi? Adica voi.

| ALittleDeath a răspuns:

Haha, chiar era nevoie sa precizezi zodiile? amuzant rau, ce pot sa zic.