| Magdalazanu21 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cateva sfaturi despre cum sa fii mai cool.Ce-i drept nu sunt cea mai tare,fata de a V-a cand nu ieseam din banca in nicio pauza (nu aveam telefon)anul trecut m-am schimbat mult mult! Vorbesc in ore, in pauze dar nici anul trecut nu am avut telefon!

Răspuns Câştigător
| ciribist a răspuns:

Sincer eu nu am vrut sa devin cel mai cool din clasa si din scoala dar s-a intamplat fiindca eram foarte sociabil, eram prietenos mereu, otpimist, pe placul tuturor fara sa ma stradui si asta a atras lumea, zic sa faci la fel.

| Magdalazanu21 explică (pentru ciribist):

Merci! Ciribist, dar la mine nu-i asa simplu.Sunt optimista, desteapta dar mai toti ma urasc.Eu nu ma consider frumoasa, dar parintii spun ca da.Practic nu i-as crede dar mi-au spus-o oamenii din piata sa-i cred?

| ciribist a răspuns (pentru Magdalazanu21):

Da,daca vrei imi poti da facebook-ul tau sa mai vb despre asta, e mai mult de vb, dar esentialul e ca esti frumoasa in felul tau si ceilalti pot fi gelosi, nu te straduii prea mult, vor venii si oamenii care sate aprecieze :*.

4 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Nu-i bine sa fii cool sad Ai sa-ti explic de ce:
Cand eram eu clasa 1, 2, 3, 4 nu eram fitoasa, cool...Iar acum in clasa 5 si a 6 am devenit foarte fitoasa cool, eu cea mai tare din toata scoala (nu vreau sa ma dau mare happy dar asa e) cu cel mai tare tel. din scoala..pfff... Si a inceput sa ma urasca toata lumea! Copiii imi ziceau "Printi, fetita lol, princess, piți"..si am ajuns sa nu mai am nicio prietena/prieten.
Asa ca spun sa nu fi chiar cool, dar un pic nu stricawinking :*

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, invata sa devii cool intr-o maniera pozitiva si nu una negativa. Poti fi cool prin hainele pe care le porti, de exemplu atata timp cat nu atragi atentia in mod negativ!