| GuessWho a întrebat:

BUna TPU.
Revin din nou cerandu`va ajutorul.
Maine am aflat ca se umbla prin scoli pentru a se face vaccin.nu stiu pentru ce.
Doar ca eu am o frica foarte mare atunci cand vad seringa.am lesinat`h de prea multe ori si e oribil.nu vreau sa se intample si maine.
Ma gandeam ca mainecand vine aia sa plec din clasa.nimeni nu ma obliga sa fac vaccinu`. nu?
Si am unele momente cand fac anumite crize.adic imi vin in minte voci din alea neclare pe care le auzem cand m`am prabusit la analize.
Ce sa fac. vreau sa scap de teama asta. vreau sa fiu normala. vreau sa nu mai plang, vreau sa nu mai lesin la fiecare seringa vazuta.
Va rog ajutati`ma. oare sunt singura care am asemena frica:-s?
Funda!:-

3 răspunsuri:
| GuessWho explică:

Eu doar vad acu` si lesin.straight face
nici nu apuca aia sa se apropielaughing

| MICHAel a răspuns:

laughing) eu ador sentimentul ala de dupa vaccin parca te mangaie pe suflet laughing rolling on the floor) oricum nu este cinestie ce durere sa nu poti suporta relaxeazat toti muschi si gata, nu stiu daca ai vazut prison brack laughing cum facea michael nici nu clipeste (stiu ca nu este real dar oricum )... oricum bucurate ca nu esti hepatica pentru ca altfel faceai unu in fiecare zi rolling on the floor)

| All3 a răspuns:

Buna,

Este foarte usor sa faci un vaccin, doar inchizi ochii, iti dau un pic lacrimile, si gata!

Niciodata nu am plans la vaccin, nici cand aveam vreo 4 ani, asa ca doar fa ceea ce fac eu si nu vei simti nimic altceva in afara de o mica intepatura care trece in cateva secunde.

Succes. :*