| yoloqerty a întrebat:

Maine ma duc la analize si imi e foarte frica.
Ce fac sa scap de frica?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O iei pe mama de mana si iti trece frica!
Lasa, cand mai cresti nu-ti va mai fii frica, asa se intampla tuturor copilasilor de 6-7 ani, dar pe la 10 ani devin barbati si nu se mai tem de injectii, iar pe la 14 ani se dau viteji in fata fetelor.

| WaterDrop a răspuns:

Daca nu te duci ai putea afla mai tarziu ca ai ceva nasol ce putea fi evitat facand aceste analize.Sunt spre binele tau, si primesti si o acadea dupa ce iti ia sange, desi majoritatea nu mai apuca pentru ca nu supravietuiesc.Ca oameni vreau sa zic, se transforma in vampiri, yay, analize!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi mai exact?
La rezultate sau când îți ia sânge?