| Dexaa a întrebat:

Bună, TPU! Rezultatele de la evaluările naţionale n-au apărut încă pe net? Am căutat, dar n-am găsit nimic. La ce oră vor fi afişate, şi pe ce site?

Răspuns Câştigător
| ioa_8161 a răspuns:

Din cate stiu maine o sa fie afisate la scoli ..si pe situl www.edu.ro in partea stanga unde scrie elevi:)

2 răspunsuri:
| StayStrong a răspuns:

Vor aparea Vineri, pe 29 iunie pana la ora 14. Nu stiu daca vor aparea pana la ora 14 pe site-uri sau la scoala dar le vei gasi oricum Vineriwinking Sper ca te-am ajutat.

| InvisiblePinkUnicorn a răspuns:

Uhm... Azi e joi si din cate am inteles eu rezultatele apar abia maine pe la 16:00 sau 17:00.