| twitttttt a întrebat:

S-a facut o petitie online pe baza Evaluarii Nationala la Lb. Romana. Ea a strans 5000 de semnaturi. Prin e intr-un exercitiu in care trebuia sa se aleaga dintre trei raspunsuri (a,b, c) unul corect si acela era c. Ei au facut petita pentru a fi punctate si raspunsul c si b bazanduse pe afirmatiile unor profesoare care ziceau ca este corect rapsunsul b insa in barem este raspunsul corect c. Poate asta schimba notele la evaluare nationala? CA AR FI NEDREPT pentru cei ce au scris corect ( ca si in cazul meu ) Multumesc! big grin

1 răspuns:
| trapcity a răspuns:

Ar fi nedrept, ca cei ca tine care au scris corect au invatat, si cei care au scris gresit doar "se oftica"