| Bubble13 a întrebat:

sa va povestesc: la inceputul anului am cunoscut un baiat si ne placeam reciproc insa el e din alt oras si dupa 2 zile a plecat. acum in vacanta a venit la bunici si cand il vad este cu bicicleta.mentionez ca intre timp noi ne-am certat, iar acum vreau sa ne impacam si nu stiu cum pentru ca el mereu este pe bicicleta si nu el prea a apucat sa ma vada si ma gandeam sa il salut dar as vrea sa vorbim mai multe si nu stiu ce sa fac. mentionez ca el sta pe strada cu cea mai buna prietena si eu de curand am aflat si cu ocazia asta ies sa ma plimb cu prietena mea ca sa il mai vad dar nu prea iese, iar eu vreau neaparat sa vorbesc cu el si poate sa ne impacam. ce sa fac? ajutoor multumesc ca v-ati pierdut 2 min din viata citindu-mi povestea de dragoste. app dau funda

4 răspunsuri:
| HeadUpAndSmile a răspuns:

Fa rost de id lui... e mai usor online decat fata in fata sa-i vb unei pers.:X

| Alexxaaa a răspuns:

Spune-i raspicat ca vrei sa vb cu el...chiar daca este pe bicicleta..nu ezita.vb cu el sh spune-i ce te deranjeaza sau daca mai este impreuna cu tine. trebuie sa vada ca iti pasa

| MicroCip a răspuns:

In primul rand asigurate ca-i singur si daca unei prietene dea ta ii place de el fa cumva si actioneaza mai repede nu-ti pot spune clar ce sa-i zici ca nu-mi vine dar trebuie sa-i zici ceva nu neaparat mult dar trebuie sa zambesti de parca ai fi foarte fericita... sper ca te-am ajutat

| iuliacristi01 a răspuns:

Draga smile, nu ai dat motivul pentru care v-ati despartit si cine e avut initiativa. Daca el a vrut acest lucru motivand ca distanta e de vina, sincer nu te merita. eu sunt din Bucuresti si vorbesc cu un baiat di ialomita de 4 ani, distanta nu a fost un impediment in relatia noastra atata timp cat ne-am dorit sa fim impreuna inca de la inceput. distanta prea mare nu este(aprox 100 km), dar totusi este o iubire la departare. iar daca altul a fost motivul despartirii sincer eu in locul tau as incerca sa vb cu el chiar daca ar trebui sa recurg la anumite metode cum ar fi sa stau 24 din 24 pe strada lui sau chiar sa il strigi cand il vei vedea. eu una asa as proceda pentru a-mi salva iubirea. bafta multa in impacarea cu el. va tin pumnii.