| soloangel01 a întrebat:

Saptamana trecuta,la ora de dirigentie, am tras bilete cu un copil din clasa.Copilului scris pe bilet trebuie sa ii fac un cadou pana joi(joia asta).Mie mi-a cazut o fata.Credeti ca ar fi dragut daca i-as cumpara un ceas? Sa imi spune-ti ce ar trebui sa ii cumpar!

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Agrafe, deodorant, pixuri, o carte

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Ce zici daca ii cumperi niste flori, un lantisor, sau cel mai bine ceva simbolic, ca tot vine Craciunul! De exemplu un glob, un clopotel cu Mosu', o rama cu ren etc. Bafta!

| Voinea_Diana_1990 a răspuns:

Si ceasul este o varianta insa cred ca i-ar placea si o esarfa, fular, bratara e.t.c.mai mult decat un ceas avand in vedere ca e fata.