| CristinaCristi a întrebat:

Pai...organizam ceva cu diriga si am tras fiecare un bilet... dintr-un feslaughing cu numele unui copillaughingmia cazut o fata [sunt tot fata] ce cadou i-as putea lua de valentine's day?:X

1 răspuns:
| viorelleu a răspuns:

Depinde de virsta la care sinteti? daca sinteti sub 18 atunci mas gindi sa fie ceva decent si care sa nu o stanjeneasca.ce ai zice de un stilou sau un carnetel roz? ceva sa nu te prea coste prea mult dar sa aiba un continut simbolic inceputurilor unei prieteni intre voi care se va lasa cu amintiri ce vor dura ani si ani...cine stie ce surprize ne rezerva viitorul?