| loveyou99 a întrebat:

Scuzati categoria!
Am nevoie de ajutor urgent! Mamaie din partea mamei a murit azi

Am vrea sa mergem in Romania (suntem in Suedia)... si duminica o ingroapa. Unde putem sa luam bilete ieftine? Ptr. mine (13 ani), mama si tata.

Multumesc mult love struck

Dau funda! love struck

3 răspunsuri:
| Tyberius a răspuns:

Intra pe site-ul lowcost acolo ar fi cele mai ieftine....mai cauta la alte companii...winking

| loveyou99 explică (pentru Tyberius):

Nu ai un link ca nu merge sa intru? As vrea sa vie 3 bilete intre 500-800 euro... se poate? Multumescwinking

| Tyberius a răspuns (pentru loveyou99):

Http://www.fly-go.ro/? gclid=CKObkJaP568CFUVc3wodszQl2w
uite aici intra