| Valentin_Virussee_2000 a întrebat:

Scuzati categoria! As vrea sa-mi spuneti daca pot sa iau laptopul cu mine pentru vreau sa plec cu el si nu stiu daca merge asa fara fire asa nu stiu!
Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| dragomir8 a răspuns:

Pai merge. Daca bateria dureaza 5 ore(sau asa scrie)inseamna ca dureaza 5 ore daca nu faci nimic dar altfel dureaza cu o ora mai putin. oricum merge fara nici o pb.credema am incercat.

Ps:Sunt nou si am nevoie de funda plz!

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pai merge fara fire dar ai nevoie de incarcator ca pana la urma o sa te lase bateria. Si cat despre net, daca nu ai stick atunci folosesti wifi, dar te poti conecta doar daca sunt in jur retele de wifi. De exemplu daca vrei sa te duci gen la tara, o sa fie cam greu sa ai si net.

| GamerulUnicat a răspuns:

Fara fire bagate in priza nu merge dar daca gasesti o priza sa le bagi si o madalitate sa le cablezi tu mai bine totul o sa fie ok.