| Valentin_Virussee_2000 a întrebat:

Cum pot sa vad pe facebook cate persoane ma uramaresc pe mine? Eu nu vreau sa stiu ate persoane ai urmaresc pe ei vreau sa stiu cate persoane ma urmaresc pe mine! Scuzati categoria! Cel mai bun raspuns primeste funda mare!

12 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Iti apare pe profilul tau, chenarul unde ai lucreaza/traieste in/ din/ si tot acolo ai urmarita de. persoane. Asta daca ai activat aceasta optiune.

| Valentin_Virussee_2000 explică (pentru LaLaura):

Unde ca nu gasesc

| Valentin_Virussee_2000 explică (pentru LaLaura):

Aam dat unde miai aratat dar nu-mi apare nimic ca ma urareste cineva sau nu

| LaLaura a răspuns (pentru Valentin_Virussee_2000):

Inseamna ca nu ai activat optiunea.
Intri la "settings" ( setari) si dai la "followers"(urmaritori) - il gasesti pe partea dreapta in mijloc, apoi dai la "who can follow me" (cine iti poate urmarii activitatile) si alegi "everybody" (toata lumea)
Dar cand o sa primesti cerere de prietenie si nu dai accept, automat acele persoane care iti dau cerere de prietenie si nu este acceptata se duce la "follower".

| Valentin_Virussee_2000 explică (pentru LaLaura):

Un la falowers?

| LaLaura a răspuns (pentru Valentin_Virussee_2000):

Nu inteleg ce vrei sa spui.

| Valentin_Virussee_2000 explică (pentru LaLaura):

Eu vreau sa spun ca vreau sa vad cate persoane ma urmaresc

| LaLaura a răspuns (pentru Valentin_Virussee_2000):

Pai daca nu ai activata acesta optiune, cum ai vrea sa te poata urmarii careva, si deci sa vezi cine te urmareste? Intai o activezi si apoi o sa vezi cine te urmareste asta daca iti da cerere de prietenie si tu nu o accepti sau iti da urmarire direct.

| Valentin_Virussee_2000 explică (pentru LaLaura):

Pai si de unde o activez?

| LaLaura a răspuns (pentru Valentin_Virussee_2000):

Dar ti-am mai spus asta,
Intri la "settings" ( setari) si dai la "followers"(urmaritori) - il gasesti pe partea dreapta in mijloc, apoi dai la "who can follow me" (cine iti poate urmarii activitatile) si alegi "everybody" (toata lumea)
Dar cand o sa primesti cerere de prietenie si nu dai accept, automat acele persoane care iti dau cerere de prietenie si nu este acceptata se duce la "follower".

| Valentin_Virussee_2000 explică (pentru LaLaura):

Pai si la setari unde este Urmaritori?