| All3 a întrebat:

TPU!
Scuzati categoria dar este mai accesata.Ma gandeam sa-mi cumpar Fimo, dar nu stiu un lucru... daca fac fimo la cuptor mai pot folosi cuptorul pentru mancare? Sunt foarte ingrijorata ca apoi mama nu va mai putea gati laughing Va rog raspundeti la aceasta intrebare, Dau chestia portocalie! rolling on the floor

A...Siii,Se poate picta? Pentru ca as vrea sa-mi iau doar alb si sa-l pictez big grin

Răspuns Câştigător
| LionDen a răspuns:

Cuptorul nu va avea nimic. El doar disloca atomii de apa din structura.Nu,nu se poate colora. Poti face bani frumosi cu fimo.Incepe'ti o afacere cu cercei/inele/embleme.Gasesti tije prin magazinele de specialitate la punga. 10 lei 100/200 de tije. Apoi vinzi la 5-10 lei unul...si ai cliente. Faci figuri din desene animate, ALEA sunt cautate.

1 răspuns:
| membrugirl2010 a răspuns:

Hei, si eu vreau sa ma apuc de fimo:X.
Cu cuptorul nu vei avea nimic, iar de pictat, le poti picta.
succes:*!