| anonim_4396 a întrebat:

scuzati categoria. pe wattpad, la mass-media putem pune poze, video, dedicatii etc. stiti cumva cum poti pune mai multe poze la accelasi capitol? ca imi apare sa introduc link-ul la o singura poza, dar daca eu vreau sa introduc mai multe poze si nu decat una, cum fac? PS: funda!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

1 poza pe un capitol, deci nu poti.

| Dilavia a răspuns (pentru Jipa95):

Am vazut pe la unii scriitori ca au pus mai multe poze la un singur capitol. deci se poate.

| Deliiiia a răspuns:

Da, trebuie sa introduci link-ul la o poza in format.gif. In cadrul acelei pzoe poti face un colaj si sa se deruleze alternativ. Colajul il poti face in Phiotoscape sau il poti lua gata facut de pe internet.