| anonim_4396 a întrebat:

Pe wattpad(aplicatia de telefon)dupa ce ai postat un capitol cum îi poti pune o poza?

3 răspunsuri:
| IDede a răspuns:

Trebuie sa ai poza in galeria telefonului. Cu noul update, poti vedea ca tu cand scrii un capitol, sus de tot iti apare atinge pentru a adauga media. Dai pe,, Adauga fotografie '' si intri la Galerie sau depinde ce alt program folosesti. Succes happy

| SorinaSuciu a răspuns:

Nu cred ca poti de pe telefon. dar in caz ca se poate trebuie sa scrie undeva adauga sau media (ceva gen). iti recomand sa intri de pe calculator si sa ii pui de acolo o poza

| Blogatu a răspuns:

De pe tel... Cam dificil. Dar dai pe vizualizare, apoinediteaza si apoi adauga media! Sper ca ti-am folosit