| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.(scuze de categorie). vreau sa stiu si eu care sunt avantajele si dezavantajele dintre o imprimanta inkjet si una cu laser pe langa actualitate...

2 răspunsuri:
| MACookie02 a răspuns:

Pai la aia cu laser tine mai mult adica daca iti iei de aia cu tus se va usca deci trebuie sa scoti cam in fiecare zi sau regulat o poza ceva sa nu se usuce...in schimb aia cu laser rezista si vreo luna fara sa scoti o poza ca nu se usuca tusul sau ce are ea...ca nu-s experta

| MloveM a răspuns:

Imprimanta cu laser este mai buna deoarece si pentru ca laughing scoate mai repede, iar cealalta mai incet