| keikop119 a întrebat:

scuze pentru categorie dar este urgent...
De cateva luni am urechea infundata ...la inceput nu i-am atentie zicand ca o sa mi se desfunde(mi sa mai intamplat sa fie infundata mult timp) dar acum a inceput sa ma doara ...stiu ca multi o sa ma duc la doctor dar nu pot sa merg pana miercuri si vreau macar un truc babesc, orice.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| PulbereDeStea a răspuns:

Incearca sa te speli in ureche cu apa sau cu ceai de musetel si apoi sa iti cureti urechea incet si cu grija cu un servetel pe care il rasucesti bine la varf sau cu betisoare de urechi(vezi sa nu aiba prea multa vata pe ele).