| lucian69 a întrebat:

Se poate asculta telefonul cuiva cum vorbesc doua persoane? Sa-mi spune-ti ce mi-ar trebui. Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Da se poate dar iti trebuie niste "jmecherii". una dintre metode era un aparat care pacalea unu dintre telefoane(trebuia sa fi apoape de persoana ) ca tu erai o antena gsm si trimitea conversatia tie si mai departe catre cea mai apropiata antena. Alta este un soft mic care se instaleaza in telefon si trimite pozitia Gps mesajele si conversatii (este ilegal ). Mai sunt si alte metode dar nu sunt la indemana oricui.

| Pam14 a răspuns:

Se poate doar daca una din acele persoane te adauga in conferinta. Adica selecteaza optiunile si adaugare conferinta.

| lucian69 explică (pentru Pam14):

Dar cum sa intru in telefonul ce imi trebuie ca sa pot intra in telefonul persoanei acelea?