| Dudyy a întrebat:

Se poate face matreata daca asculti muzica in casti (casti de calculator)?

14 răspunsuri:
| SMaricel a răspuns:

NU.doar daca dormi cu fesul in cap si te speli cu sapun etc

| unconnected a răspuns:

laughing))) da, sigur. Faci matreata in urechirolling on the floor

| CannbalCorpse a răspuns:

Doamne fereste! Ce legatura are muzica cu matreata :s.
Faci matreata daca nu te speli.Nu mai crede toate balivernele happy.
O seara buna si sper ca te.am putut ajuta!

| edy132 a răspuns:

Altul.

| PainTech a răspuns:

Se poate face matreata indiferent daca asculti sau nu.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Da. Tentacule o să-ţi iasă din nas şi nişte pufuleţi ascuţiţi îţi vor străpunge buza inferioară, iar în loc de sânge, îţi va curge puroi cu miros de banană mucegăită.
Die!

Răspuns utilizator avertizat
| tpuforyou a răspuns:

NU mah )))))! nu mai crede orice prostie!

| DeidaraXR1 a răspuns:

Nu. Am auzit odata la stiri ca daca asculti muzica la casti devii impotent... pe naiba.

| Ana_4223 a răspuns:

Normal ca nu. castile cu parul ce treaba au?laughing Doamne cate intrebari prostesti..Nu va mai inteleg

| claudiu123 a răspuns:

Faci pe naibawinking nu au nici o treaba castile de calculator cu matreata. doar sa se incalceasca putin parul, dar matreata... cine si'a batut joc de tinehee hee?

| Dudyy explică (pentru claudiu123):

Pai. eu le tin destul de strans si ma gandeam ca nu poate respira parul si ca am sa fac matreaza.

| claudiu123 a răspuns (pentru Dudyy):

Nu frate stai calm...

| catalinaaa28 a răspuns:

Ce intrebare stupida normal ca nu