| AndreeBăă a întrebat:

Credeti ca e bine sa asculti muzica la casti noaptea cand nu poti dormi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă asta te relaxează, da.
Mai bine încearcă să citeşti o carte interesantă.
Faci cum vrei, cum te simţi tu bine.
Te pup!

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Cui ii place.Dar de preferat o muzica lenta, de relaxare.Nu muzica nebuneasca.

| darrio2007 a răspuns:

Poza vad ca o ai facuta pe hol la scoala.Iti place asa de mult scoala? Nu ai gasit alta locatie mai placuta? Pentru poza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Zi mulțumesc că nu-i în baie.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma deranja.Nici pe mine dar nici pe alti baieti.

| mona a răspuns:

E bine daca aste te linisteste

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Pentru urechile tale nu e bine, dar cu toate astea si eu fac acest lucru laughing
In ultima vreme am inceput sa dau telefonul pe difuzor, asa nu mai tin castile in urechi.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da,dar sa nu adormi cu ele in urechi.Eu asa patesc, iar dimineata am o durere de cap ingrozitoare.

| Wøodenpints a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Mie-mi este mai mult să nu-mi rup căştile, nu de durerea de cap.

| Fridăm a răspuns:

Eu cam aşa fac uneori...ascult o melodie care îmi place, chiar dacă nu îmi vine somnul, măcar îmi pun ordine în gânduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu adorm mereu cu căştile în urechi.straight face

| Zatharra a răspuns:

Poți să faci orice vrei... dacă n-ai somn.

| FearOfTheDark a răspuns:

De ce nu?
Nu mi se pare ceva gresit.

Răspuns utilizator avertizat
| aquarising a răspuns:

Cred ca da [daca muzica te relaxeaza].Eu ascult uneori.

=D