| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi place foarte mult de o fosta colega, dar nu ii pot spune asta nu stiu cum sa o abordez i-am zis ca vreau sa ii spun fata in fata, dar mi-a spus ca momentan nu prea are timp. Ce m-ati sfatui?

1 răspuns:
| emm a răspuns:

Pai, ea stie ca iti place de ea?
daca da, atunci incearca sa o surprinzi tot timpul, nu stiu, glumeste cu ea, fa'o sa se simta bine cu tinehappy
daca nu stie atunci fa in asa fel incat sa afle.
aa, si ai putea sa incerci sa vb cu ea pe mess daca ai id ei, asa e mai usor, parerea meathinking
iar apoi, daca totul merge bine pe mess, o sa vb si fata in fatahappy
sau daca nu ai id ei cerei'l, e si asta un mod de a intra in vb cu eahappy
oricum, daca e o fosta colega banuiesc ca macar prieteni sunteti nu?
adica o cun destul de bine, probabiltongue
succes:*