| Badpornyy a întrebat:

Bună TPU! Situația mea e foarte dificila... vedeți nu vreau să scriu un basm cu viața mea, pe scurt NICIODATĂ nu am avut un prieten, de fete nici nu mai vorbesc. Nicio fată nu m-a băgat în seamă never, mai rău sunt și urât. Uitându-ma pe Facebook la varu meu cu aproape 4000 de prieteni majoritatea fete (gagicar de gagicar) nici nu mă pot compara cu el.V-am scris asta PTR că chiar nu am cum să mă descarc. Vă rog ce pot să fac și nu mă judecați sau să scrieti comentarii aiurea. Vă rog

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Buna seara, Badpornyy.
Sunt de parere ca, toata lumea este frumoasa, cu toții vom cunoaște pe cineva o dată si o data. Nimeni nu este urât. Totul depinde de tine, pentru ca trebuie să investești în tine, sala, antrenamente..etc
Cand vine vorba de prieteni, încearcă să ieși pe afara, încearcă să ieși prin parcuri, pe terenuri de sport unde se practică fotbal, basket si asa mai departe, asa am ajuns si eu sa imi fac prieteni noi, chiar si prietene.
Cand vine vorba de a vorbi cu fete, trebuie să îți creezi un profil dr Instagram sau Facebook atrăgător, încearcă să faci poze, clare, luminoase, îmbrăcat decent, în care să pari un mascul alpha. Nu trebuie să conțină în biografie citate sau altfel de lucruri, iti poti scrie hobbyurile, ce ți place să faci.
După crearea unui profil unde ai adăugat poze elegante, în diferite locații, atunci poti incerca sa abordezi tipe.
Când vine vorba de abordare, nu trebuie să dai mesaj precum,, bună, ce faci" deoarece sunt abordări simple sau chiar caraghioase, având sanse slabe să îți raspunda. Trebuie să aștepți un moment oportun, un story pe Instagram în care să ți se pară ceva iesit din uz, să te poți lega de el.
Iti propun jesitul din casă, pentru ca iti evolueze stilul de a vorbi, scapi de timiditate, fetele urasc asta.
Dacă investești timp în tot ceea ce ți am spus, chiar iti recomand sa te uiti la,, Fara sens TV", dar nu trebuie să fii disperat pentru ca toate vor apărea o dată si o dată. Dacă vezi că una nu răspunde, nu i nimic, treci la următoarea. Gândește te ca una din 3-4 fete iti vor răspunde.

| Badpornyy explică (pentru AlaSwek):

Ms mult! Da problema e că chiar fetele îmi zic că sunt urât? nu toate da majoritatea...

| AlaSwek a răspuns (pentru Badpornyy):

Incearca sa te imbraci mai bine, sa iti scoti acneea in caz ca ai, sa mergi la sala. Si ai sa vezi ca usor usor ai sa scapi de ideea asta happy.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Badpornyy: sunt și urât...Vă rog ce pot să fac "

am ințeles dar care e țelul, ținta spre care te-am putea ajuta