| Darjan_Darius_1994 a întrebat:

Spuneti-mi ce sa fac: Sa o luam cu inceputul, sunt baiat si sunt in a VI-a, in a V-a dira a foacut o ora cu fete le in care le explice tot felul de chestii despre menstruatie, ora in care ne-a trimis afara la fotbal. A trecut ora. bla-bla iar noi, baietii am aflat ca dira le-o dat la fete absorbante (dira ii o femeie foarte feminista). Un coleg a inceput sa fie obsedat sa afle "cum arata". Acum in a VI-a dira ne-a spus ca a aflat de la un parinte treba asta doar ca nu spune de la cine. Ok, dupa aceea a fost un incident in care un coleg mi-a spus o minciuna jignitoare la adrasa nu-i coleg, si prieten. Eu i-am spus prietenului ce am aflat si i-am spus sa nu zica la nimeni ca nu sunt sigur ca e adevarat. El, fara sa imi spuna le-a spus parintilor, care i-au spus dirigintei. La dirigentia diriginta a spus ca crede ce eu am inventat, la fel cum am facut, TOT EU cu colegul meu care cauta prin gentile fetelor (colegul meu, cu care sunt prieten acum ma acuza desi eu NU am facut asa ceva, nu am spus asa ceva. Inca un lucru, nu stiu de ce fetele nu recunosc faptul ca colegul meu cauta acum un an prin gentile lor). Ce sa fac? De cate ori incerc sa vorbesc cu diriga imi spune ca mint si sa stau jos si asa mai departe.

3 răspunsuri:
| Darjan_Darius_1994 explică:

Ca crede, ca nu crede*

| Darjan_Darius_1994 explică:

Din nou, am gresit xD e corect cum scrie in intrebare xD

| Darjan_Darius_1994 explică:

Uau... cat de closed-minded trebuie sa fii ca sa zici ca mint pe TPU...