| Deny5 a întrebat:

Cat poti slabi intr-o saptamana? Dar in trei? Pot slabi daca mananc doar 1000 de calorii pe zi? dau o funda maree!

1 răspuns:
| TeckTonik997 a răspuns:

Lasa deoparte caloriile si calculele stupide daca, nu prea ai cum sa calculezi caloriile decat daca mananci doar mancare ambalata si NU te poti increde in ceea ce scrie acolo. Cel mai bun mod de a slabi sanatos si de durata (adica sa nu te ingrasi imediat dupa terminarea curei) este urmatorul, bazat pe o zicala populara: dimineata mananci singura, adica mananci mult si bine, la amiaa cu prietenii, adica mai putin decat dimineata, o cantitate medie iar seara mananci cu dusmanii, adica ft putin spre deloc. Dimineata poti manca cam ce vrei tu in afara de dulciuri, dupa amiaza incearca sa consumi o carne slaba de peste sau pui (piept) iar seara oi supa ar trebui sa fie suficienta. (nu dupa ora 5-6) Ai grija si cu fructele sau ceaiurile seara pentru ca contin zahar.