| detty24 a întrebat:

Stie cineva cum poate cineva scapa cel mai usor de depresie? Depresie din cauza problemelor financiare etc. Care e cea mai usoara cale sa uiti de probleme sa nu tot fii suparata fara chef doar din cauza problemelor... Bine toata lumea are probleme dar parca eu ma macin prea mult. sad *-*FUNDA*-*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Luati jugul Meu ca este usor zice Hristos, deci fuga la biserica si inca ceva : cautati mai intai imparatia cerurilor si toate celelalte se vor adauga voua; la mine are, a avut si va avea aplicabilitate

| Epigonul a răspuns:

Da,stiu eu.Jos basescu si masoneria!