| nucaraata a întrebat:

Stie cineva un deodorant foarte puternic contra transpiratiei?
Urasc petele de pe haineFunda!

Răspuns Câştigător
| SimoFrumy a răspuns:

Eu folosesc acesta da pe mov pentru ca miroase foarte frumos http://polstore.com/product_images/e/479/RexonaSexy__53556_zoom.jpg si nu transpir deloc si nu apar pete. Funda?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate deodorantele pătează, hainele trebuie să le speli la temperaturi mai ridicate.
Folosește pe cele bărbătești, solide și care au scris pe ele că nu lasă pete galbene (lasă și ele, dar nu așa de mult ca celelalte).
Pa, pa.

| nucaraata explică (pentru Legiuitoarea):

Da sincer, am observat si eu ca celke barbatesti sunt mult mult mai eficiente, dar totusi ma gandeam ca poate ar fi bine sa folosesc totusi ceva mai feminin

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,DeeaSnoopy.Sa transpiri este foarte normal, toata lumea transpira.Eu iti recomand urmatoarele deodorante,care sunt puternice,miros frumos si sunt impotriva transpiratiei:Rexona,Lady Speed Stick, deodorantele de la Baleea, Deodorand Spray Dove Silk Dry, Deodorant roll-on cu ghimbir bio, Deodorant Spray Brut-200 ml.Acestea sunt cele mai recomandate deodorante impotriva transpiratiei.Bafta! Sper ca raspunsul meu te-a ajutat!

| nucaraata explică (pentru DedeeAndreea):

Da, dar mie mi se face ditamai balta, si nu stiu ce sa fac... e chiar jenant...da nu are un miros neplacut, caci am un deodorant nivea for black& white, dar nu opreste transpiratia

| Julyett a răspuns:

Iti recomand deodorantele de la Balea : http://www.google.ro/......tp?/imgres

Eu acestea le folosesc si sunt foarte bune.Cu siguranta vei fi multumita de ele.

| nucaraata explică:

Sincer, nu am folosit niciodata deodorantele de la balea, asa ca nu stiu nimic despre cum miros si cum actioneaza, deci care ar fi cel mai puternic?