| fearlessss a întrebat:

Buna TPU
Stiti faza cu urmaritorii pe fb da? Cine te urmareste, cei carora nu le accepti cererea? Fundaa

Răspuns Câştigător
| AssaSinNKidD a răspuns:

Buna.Deci cand tu ii dai cerere de prietenie cuiva il urmaresti. Dupa ce ti-a si acceptat cererea de prietenie sunteti prieteni. Daca cineva iti da tie cerere de prietenie el te urmareste si daca ii dai accept sunteti prieteni. Dar poti sa apesi sa nu mai urmaresti si gata.In caz ca vrei.

Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

1 răspuns:
| JustaGirl99999 a răspuns:

Te poate urmari oricine : si cei carora nu le accepti cererea si prietenii tai si oameni pe care nici nu ii ai la prietenii si nici nu ti-au trimis cerere. Funda?