| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Va salut! Care ma poate lamuri cu instagramul? Nu inteleg cu urmaritorii... daca dau pe unu urmareste dupa ceva timp imi arata ca mia acceptat cererea de urmărire sau ceva de genu... habar nu am bă îmi apare ca m-a urmărește cineva dar eu nu pot sau nu știu sa accept cererea. Mulțumesc TPU

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Instagram poti sa ai profilul privat sau public. Daca dai pe urmareste si el are profilul privat, o sa iti accepte cererea cand o vede, daca vrea. Daca nu e privat, il urmaresti pur si simplu. Uita-te la setari daca ai profilul privat. Daca nu il ai, inseamna ca nu trebuie sa accepti nimic, cand cineva iti da follow pur si simplu iti apare la notificari.