| deeeeeeutzzza a întrebat:

Stiti site'u http://www.dafont.com/ cu scrisuri de messenger. Am descarcat cateva scrisuri, dar nu stiu ce sa fac mai departe. Mentionez ca nu vreau sa am un scris la tot pc'ul, ci doar cand vorbesc pe mess. Ma poate ajuta cineva cu o explicatie?
Funda+vot.

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Le poti instala in windows, si le poti folosi doar pe mes, e alegerea ta unde le folosestihappy. Dar cel cu care vorbesti va trebui sa aiba si el, la randul lui, acel font instalat. Altfel degeaba iti pui tu 100 fonturi misto, ca restul n-o sa le vada.