| Noname4love a întrebat:

Stiti site'u http://www.dafont.com/ cu scrisuri de messenger. Am descarcat cateva scrisuri, dar nu stiu ce sa fac mai departe. Mentionez ca nu vreau sa am un scris la tot pc'ul, ci doar cand vorbesc pe mess. Ma poate ajuta cineva cu o explicatie?

Funda+vot.

1 răspuns:
| xBlue a răspuns:

Dupa ce ai descarcat ce font doresti intri in Start --> Control Panel --> Appearance and Themes. In partea stanga iti apare un folder "Fonts". Aici va trebui sa copiezi fontul descarcat de tine dupa ce l-ai dezarhivat (daca e cazul).