| jxfdjbc a întrebat:

Buna tpu..stiu a intrebarea urmatoare este ff najp dar m-am gandit ca ma puteti ajuta, deci..azi am venit dintr o tara, si gen acolo am fost acolo la niste rude, ei au un copil de 9 luni si m-am atasat foarte mult de el si acum imi e dor de acel copil si ma simt super deprimat si imi vine sa plang din orice. sper sa ma intelegeti si sa nu va bateti joc, mersi mult, pa

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara-ti o papusica si ataseaza-te de ea, ca-ti trece deprimarea in secunda doi. In plus, papusa aia ramane pe veci a ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghici ce? Esti un pedofil in dezvoltare.
Spune-le parintilor tai... iti vor gasi tratament si pentru depresie si pentru potentiala pedofilie.

| Jannah a răspuns:

Si ce sa iti fac eu? vorbeste cu parintii tai si explica-le situatia.