| Aleksutzu a întrebat:

Sunati la numarul : 0726666666 se zice ca e nr dracului :O Dar el chiar merge adica suna si cand raspunde se aude o melodie tongue Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Pai probabil ca persoana care are nr asta are chestie din aia si cat stai in asteptae ruleaza o melodie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BroascaCuElice a răspuns:

Wow
ai vazut si tu cealalta intrebare de genu'
si te'ai gandit sa te bagi si tu in seama

| BroascaCuElice a răspuns:

Bai tu vb frumos

ai inteles?

| LovxeAngel a răspuns:

Ca să vezi! Dreq are nr de Vodafone!

| ღAstaMicaღ a răspuns:

OMG ce oameni... poate are muziton(sau ceva de genul)...laughing

| ღAstaMicaღ a răspuns:

Deacord cu Johnny ai grija cum vorbesti! Cum naiba sa fie numarul dracului ...nici bunica nu crede asa cevalaughing