| AnaMariaAle2000 a întrebat:

Aveți idee cine sună cu numărul 0372229933? De câteva zile sună și nu zice nimic.

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

E nr de Romania lul obișnuia sa ma sune un nr asemănător de la farmacia de la care luasem o singura data o rețetă să-mi amintească sa iau din nouhee hee

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce raspunzi la numere din Nigeria?

| Catrice a răspuns (pentru suntserios):

E nr de Romania lul obișnuia sa ma sune un nr asemănător de la farmacia de la care luasem o singura data o rețetă să-mi amintească sa iau din nouhee hee

| Lioana a răspuns:

E vreun baiat care te place si nu are curaj sa-ti vorbeasca.