| pippo87 a întrebat:

Cand sun o persoana, suna o singura data dupa care e ca si cum ar raspunde, doar ca nu se aude nimic. Nu inteleg mi-a blocat numarul sau ce anume?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suna-l si de pe un alt telefon.
Daca se comporta la fel, atunci ori are bateria descarcate, ori microfunul lui este defect.

| kar1GaNNN a răspuns:

Daca iti suna asa la toate persoanele inseamna ca e o problema cu telefonul tau.
Daca la doar o anumita persoana face figura asta inseamna ca ori ai blocat-o tu, ori te-a blocat ea.

| Mădă_Mădălin_1998_LIyu a răspuns:

Microfonul este defect!