| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Sunf fata am 17 ani si inaltimea de 1.58. Tatal meu are inaltimea de 1.80 iar mama de 1.55. Mai am vreo sansa sa mai cresc big grin?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, mai ai sansa sa te inalti 1-3 centimetri. Fa mai mult sport (baschet, volei, inot), mananca sanatos, ca sa te ajuti in aceasta privinta!
Succes! Numai bine!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@marsma, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

| A12NDRA a răspuns:

Nu stiu cate sanse mai ai. Dar speranta moare ultima asa ca nu se stie.Succes!

| Minnie_7097 a răspuns:

Pai depinde de organismul tau eu am 16 ani si de la 14 nu am mai crescut dar am 1`80 poate tu o sa cresti daca ai norocul sa ii semeni tatalui :*:*