| ralucamirabela a întrebat:

Sunt cu un baiat. avem o relatie cam la distanta..adica in vacanta ne vedem de 2 ori pe saptamana, in timpul scolii, cam in fiecare zi, k invatam la liceu in acelasi oras.in fine..nu asta conteaza.Nu prea ma pricep eu la baieti, sunt si timida...si vreau sa vorbesc mai mult cu el... dar cand sunt fata in fata cu el..sau cand vb la telefon, ma pierd imediat..nu stiu ce sa zic, ce sa fac.straight face Inafara de ce faci? ce mai zici? cum te simti? nu stiu ce sa il mai intreb. Daca o sa continui asa, o sa se plictiseasca de minelaughingbig grin
P. S : sunt raraita straight face si cred ca mai mult d`asta nu vorbesc cu el, suna ciudat. ce naiba straight face el zice ca ii place, dar nu cred.cum sa ii placa asa ceva.
spuneti-mi ce sa il mai intreb. ce sa mai vorbesc cu el.

5 răspunsuri:
| Anonim1112 a răspuns:

Sincer, raraitele nu sunt nasoale si nu trebuie sati pere rau k esti raraita zi mersi ca nu esti balbaita big grin da ma rog u nu trebuie sa pui intrebari ce sa vb cu gagicu tau. ce poti vb cu el mai mult decat ce mai faci sau cum te simti.de ex poti sal intrebi cum mai e cu scoala cu profi daca sunt ai naibi sau ce veti face la urmatoarea intalnire. u trebuie bie sa lasi dragostea sati dicteze ce sa spui.incearca si ai sa vezi big grin

| deliaa_5419 a răspuns:

Cred ca i se pare dragut ca esti raraitatongue si incearca sa ii explici sa dea idei ce sa vorbiti zii sa iti povesteasca despre preferintele lui fii cat mai deschisa si sincera cu eltongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha, prima data am citit ca esti ''rasista'' (ma gandisem : ''Waw inca cineva ca mine XD''). Stiu si eu. intreaba-l de pasiunile lui, de masini, jocuri cei place lui acolo.
PS : Si eu sunt rarait si urasc treaba asta! angry

| KeporLove a răspuns:

Pai ar trebui sa ai mai multa incredere in el. Ca sa poti continua o relatie cu aceasta persoana trebuie sa ii areti ca ai incredere si ca ti la el. Incearca sa discuti subiecte comune despre (prieteni vostri comuni, colegi, profesiro, fete, baieti) incearca sa il faci sa se simpta bine alaturi de tine!

P. S data vitoare posteaza la Dragoste si Sex!

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusien trebuie a fi u insati si sa spui ce simti sa deveniti prieteni buni sa vorbiti de toate.