| ralucamirabela a întrebat:

kiss Sunt cu un baiat de 5 zile, si suntem din localitati diferite.nu ne vedem decat la scoala pentru ca in timpul saptamanii nu ma lasa sa ies, si in weekend nu putem sa ne intalnim. spuneti-mi si mie exact ce trebuie sa ii zic ca sa ma despart de el.incepeti cu inceputul laughing Adica : buna, cf? vreau sa iti spun ca... continuati voi big grin plsss funda:*

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Wow,sunteti de 5 zile si deja vrei sa te desparti de el? De ce? Ce nu-ti convine la el?

| ladyMillion a răspuns:

Heihappycalmeaza-te! sunteti abia la inceputhappynu cred ca ai inceput deja sa tii asa de mult la el(in 5 zile, e doar o chestie de moment)daca tipul va tine la tine si te va iubi, poti sta linistita ca nu o sa se desparta de tine cu una cu doua(din motiv ca va vedeti prea rar)eu de exemplu am momente cand ma intalnesc o data la 2 saptamani cu prietenul meuhappysi totusi suntem inca impreuna si ne iubimhappy
daca baiatul te place cu adevarat,va sta cu tine, daca nu, inseamna ca nu te merita si nu are rost sa suferi pentru el caci in lumea asta sunt o multime de baietitongue
sper sa te ajute sfatul meuhappy