| elishaa a întrebat:

Sunt deja multe intrebari cu privire la ingerasul, dar uite ca vine Craciunul si cam peste tot se face ingerasul. Mi-a picat un baiat din clasa cu care sincera sa fiu nu prea am treaba. M-am interesat un pic si am aflat ca ii plac foarte mult motoarele, ce as putea sa ii i-au? Avem ca buget stabilit 20-40 lei ca toti sa avem cadouri cu aceeasi valoare.

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate te ajuta http://bit.ly/SecretSantaidei sau sa ii iei o placa metalica cu o motocicleta de colectei desenata pe ea (se gasesc in Diverta).

| elishaa explică:

Ma scuzati, am uitat sa continui propozitia *nu prea am treaba cu el.