| Lisaoge a întrebat:

Sunt fata si am 12 ani si imi place de un baiat si nu stiu daca ma place.Eu cred ca da deoarece de 1 Martie a dat bratari la toate fetele, și mie mi-a dat una mult mai frumoasa, cu o inimioara pe ea.Acum trec in clasa a 7-a si nu stiu cand ar trebui sa ii spun ca il plac. Vreau pareri sincere va rog!

Răspuns Câştigător
| 19adrian19 a răspuns:

Pai, intr-un fel ar trebui sa ii spui! Desi imi pare putin ciudat... imi fine... Cand am fost pe clasele 7-8 am trecut printr-o poveste de asta si am observat ca fetele la vrsta ta nu stiu ce vreau un si se ataseaza prea ult de baieti. Iti dau un sfat: Nu te arunca intr-o relati numai asa, ca iti place de el si gata, si nu pune prea mult suflet, nu de alta, da o sa ajungi ca acele fete de 12-13 ani pe Fb. care ''sufera'' din dragoste ca nu l-au prins pe Pikachu!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem in august. rolling on the floor

| mikiroscata a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa ii spui numai asa afli daca si el te place...sau daca iti este rusine poti pune o prietena sau un prieten sa il intrebe. Dar cel mai bun mod e sa ii spui tu!

| Allexandra14S a răspuns:

Eu la 12 ani ma dadeam in leagane si mancam jeleuri....ma rog...
Eu cred ca daca iti place de el ar trebui sa ii spui subtil.

| Alexandra_Dumitru_1979 a răspuns:

Am aceeasi situatie