| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata si am 15 ani si un prieten foarte bun, as putea spune chiar cel mai bun prieten, care are 18 vrea sa ma combine. Daca era legal ziceam da, dar asa sunt nevoita sa il refuz. Cum as putea sa fac asta fara sa distrug relatia de prietenie?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Ii spui ca inca nu esti pregatita pentru o relatie. Scurt si la obiect. Daca se supara si nu mai vorbeste cu tine, inseamna ca nu este prietenie adevarata intre voi, si el a urmarit doar sa te combine.

| beebo a răspuns (pentru GdX):

Mersi mult! I.am spus asta si a realizat ca l.a luat valul oleaca si ca nu vrea sa strice o prietenie pe care o avem de vreo 7 ani. Bine ca s-a terminat cu final fericit happy

| GdX a răspuns (pentru beebo):

Ma bucur happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El nu cred ca este prietenul tau adevarat, pentru ca prietenii nu forteaza si nici macar nu propun asta. Daca nu te merita, sa nu te aiba ca prietena! Tu meriti oameni deosebiti pentru ca esti speciala!