| Qhk a întrebat:

Buna TPU...sunt fata si am 17 ani doctorul mi-a dat sa iau
niste supozitoare
Mama mi-a zis ca o sa mi-le bage ea, azi mi-a băgat unul si e foarte dureros îmi este rusine si ma doare foarte tare cand mi-l bagă...i-am zis sa ma lase pe mine dar nu vrea, mai am o gramada de supozitoare să le iau cum sa o conving sa ma lase pe mine sa mi le bag? cum sa stau sa nu ma mai doara? de ce doare asa de tare? vi se pare normal la 17 ani sa imi bage mama supozitoarele?
Răspundeti urgennnt

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unge-l cu ceva inainte sa ti-l bage.

| Andreeush a răspuns:

Nu e placut dar tot trebuie sa treci prin asta.
Mama ta ar trebui sa te lase sigura, nu ai 5 ani.

| ibaal a răspuns:

Frate!
Spune-i verde-n fata ca te simti violata laughing
baga-le si tu inainte, si cand vrea sa le bage ea, too late rolling on the floor ii zici ca deja ai terminat!
Ce naiba e in neregula cu maica-ta!? Are o placere sa iti bage alea in c*r!? Fii tare! Spune-i in fata!
Nu e cu suparare! Ei cum i-ar placea sa fie in locul tau?! Intreab-o! straight face Nu ai 2 ani!

| Felissa13Eden a răspuns:

Sa stii ca e mai usor sa ti le bage altcineva xD
Daca incerci sa le bagi tu e posibil sa fie si mai dureros. Poate te obisnuiesti cu ele xD
Stiu ca pe la 5-6 ani imi baga si mie mama supozitoare si erau groaznice, dar daca esti nevoita sa le iei, o sa te obisnuiesti.

| Ali29 a răspuns:

Trebuie sa stai pe o parte cu un picior indoit. Pana la urma ti le-a bagat ea sau te-a lasat pe tine?