| Mikilici a întrebat:

Sunt fata si am o intrebare... Imi place de un baiat care este cu 2 ani mai mare decat mine si l-am cunoscut prin intermediul unei prietene foarte bune. Faza este ca, atunci cand e cu mine, dar sunt si mai multe persoane in aceeasi camera incepe sa se laude, sa vorbeasca tare si sa iasa in eviddenta, iar atunci cand se uita ca mine si eu la el are o privire de parca m-ar cerceta si nu inteleg de ce de fiecare data cand ma uit in ochii lui intoarce capul... Voi ce crdeti?

Răspuns Câştigător
| adee_4040 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic am nevoie de mai multe detalii concret, zici ca iese in evidenta cand sunteti cu mai multe persoane ia zi-mi mai sunt si alte fete acolo? dupa ce isi face numarul sa zicem asa se uita asa pe sub ochii la tine sa iti vada reactia ca daca da te place smug incerand sa para interesant, si probabil ca intoarce privirea ca sa iti arat ca nul intereseaza de tine dar din experienta mea cred ca e interesat de tine daca iti face faze din astea... zi-mi ce iti mai fake tia pus vreo porecla? vorbesti des cu el sau el cu tine? dar oricum eu cred ca te place si ca sunteti pe un drm bunbig grin

1 răspuns:
| Mikilici explică:

Pai, dupa ce pleaca persoanele respective tace ca mutul si se holbeaza la mine si de obicei el ma intreaba chestii cu orice ocazie si eu ii raspund... Dar atunci cand se lauda nu stiu.fie ca sunt fete fie ca nu se uita din cand la mine cu coada ochiului in timp ce vorbeste...