| Maaarrriiiana a întrebat:

Buna >TPU!:Sunt fataacest cont e ff vechi si nu e al meuam o intrebare cum scap de obsesia pe care o am fata de fostul prieten? seara de abia ador; stiind ca din vina mea ne-am despartit, practic ma omoara constiinta! iar noaptea visez mereu aceleasi chestii(cum ca ne impacam, sau ne certamsi de abia pot adormi! m`am gandit sa iau somnifere dar nu are rost deoarece ziua ma ia cu plansu`din senin!laughingE un chin. poate e depresiethinking nu vreau so privesc asa:-s:-plz sa ma ajutati: cum asi putea vorbi cu el ca sa`si dea seama ca vreau sa ne impacam, cred ca si el siar dori dar ii este frica sa faca primul pas:-s:*Funda

.

Răspuns Câştigător
| AndAnarchy a răspuns:

Ati putea sa va impacati... sau mai simplu gaseste-ti altul. Dar sa nu mai faci aceiasi greseala inca odata. :*

2 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Ce ciudat, pentru ca acest cont e Inregistrat la 8 Apr 2012, minti pentru lucruri de nimica!
Oricum, de ce v-ati despartit?

| Maaarrriiiana explică:

Infine nici nu mai stiu de unde am contul k m`am logat cu fbthinking credeam ca il am de mai demult...
Pai a cam fost vina mea ca am vb cv cu un baiat despre fostul`meu:d si asta o suflat cv din gresealalaughingadica am glumit cu baiatu ala doar ca el ii mai prost si le-a interpretat gresit...infine nu a fost nimic gravthinking de aceea cred ca ne-am putea impaca, dar nu stiu cum sa abordez subiectu`:-s poate si fara sa`si dea seama, sa faca el primul`pashappyNustiu cum sa vb cu ellaughing)