| Anafjfj a întrebat:

Buna TPU!
Sunt foarte disperată,nu știu ce am!
De trei săptămâni am un miros și un gust foarte ciudat,mai exact a duhoare chimica.Nu pot sa mănânc aproape nimic,doar brânza,fructe și legume din cauza gustului insuportabil a împuțit.Ce credeți ca poate fi? Ar putea avea vreo legătura cu virusul covid, având in vedere ca înainte de a avea aceste mirosuri și gusturi ciudate nu am avut gust și miros deloc și mă simțeau ciudat.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai mânca nici brânză, doar salate, legume și fructe.

| gritt a răspuns:

Ai avut COVID? Multi care au avut covid zic ca dupa ce s-au vindecat au ramas cu un miros de sulf.