| LolaRubin a întrebat:

Hey, peste cateva zile plec la mare impreuna cu verisoara mea si Parintii desigur, iar intodeauna ne plictisim pe masina pentru ca nu Stim ce sa ne bagam de acasa si ce sa facem. ceva idei? dau Fundita :*

Răspuns Câştigător
| idk40 a răspuns:

Coincidență, și eu am fost anul trecut la mare cu verișoara mea la mare. Pe parcursul traseului ne filmam, ne făceam pozec, și ascultăm muzică. Nu știu ce vârstă aveți voi, dar noi aveam 13 și 17 ani.

| LolaRubin explică (pentru idk40):

Si noi avem 13 ani happy mersi raspunsul tau imi e de ajutor

1 răspuns: