| anonim_4396 a întrebat:

sunt impreuna cu un baiat de ceva timp, ideea e ca eu il iubesc foarte mult iar el nu se prea omoara...el zice ca si el ma iubeste dar il simt, si in relatia asta eu il iubesc mai mult. Eu imi fac griji pentru el (unde e, cum e, il sun etc.) Vreau sa imi dati cateva sfaturi cum as putea proceda sa schimb situatia, el sa ma iubeasca ca nebunu si eu sa fiu indiferenta, sa vada si el cat de rau doare. FUNDA.

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Nu i mai raspunzi la telefon, nu il mai lasi sa te sarute, sa te mangaie, etc. Cand vrea el ceva de la tine, il duci cu presul si il lasi cu buza umflata. Cand vrea ceva, il amani si nu ii dai ce vrea!

| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa fii indiferenta, atunci rupe relatia.

| T0T a răspuns:

Încearcă să fii tu cea mai indiferentă. Atunci vei vedea dacă te iubește într-adevăr, că ori se va apropia mai mult ori se va distanța...

| Vio199 a răspuns:

Vreau sa precizez ca imi este greu sa fac pe nepasatoare, indiferenta... sad

| Vio199 a răspuns:

Daca il aman si il amagesc el fiind indiferent ma lasa balta si pleaca, si apoi raman eu cu buza umflata... Nu vreau nici sa risc sa-l pierd...sad