| axaxaAN7 a întrebat:

Buna tpu...sunt in clasa a 9 a si am o colega..greu abordabila, vorbesc deseori cu ea pe facebook, avem pasiuni comune si tot tacamul, si am inceput sa simt ceva pentru ea...ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna! happy
Continua sa discuti cu ea si iti vei da seama in timp daca are si ea aceleasi sentimente pentru tine. Daca ti se pare ca a inceput si ea sa prinda drag de tine, atunci spune-i ce simti sau invit-o undeva sa iesiti.
Succes si o seara placuta! happy