| andreixfactor a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a si stau in banca cu 3 fete cu care ma inteleg foarte bine. Doua dintre ele au prieten insa sunt indragostit pana peste cap de a 3-a. Problema este ca ele vorbesc foarte mult intre ele asa ca as vrea sa imi dati niste sfaturi cum as putea sa ii spun ce simt pentru ea, dar mai pe ocolite.

1 răspuns:
| Deedeek a răspuns:

Iubirea este un concept relativ nou in ceea ce priveste psihologia maselor. Atunci cand un baiat iubeste o fata inseamna ca acel baiat chiar iubeste acea fata. Asta ar trebui sa-ti dea de gandit.