| AnNéVidoff a întrebat:

Sunt in primul an de liceu.
Totul a fost bine si frumos pana ne-a schimbat sala de clasa si am ajuns sa stam cate 3 in banca.
Eu nu ma inteleg foarte bine cu colegii si nu pot spune ca am un grup stabil de prieteni dintre colegii mei.
Cum s-a schimbat clasa,s-au schimbat si locurile in banci,fiecare vrea sa stea undeva anume.
Cum ne-am mutat intr-un fost laborator in care mai faceam ore dim cand in cand,fiecare avea locul lui.
Cativa dintre colegii mei au spus ca vor sa stea ei grupati si cand am ajuns eu la liceu,un tip mi-a zis ca nu stiu ce,pe locul meu vrea sa stea el...
Eu m-am dat pentru ca am zis ca e ok,de ce sa ma cert aiurea,dar nu vreau sa plec din locul ala la mama naibii,in fata sad
Sfaturi?
Daca ii spun ca nu vreau sa ma dau de acolo e probabil sa ma dea jos de pe scaun,nu stiu.
As mai avea o posibilitate,langa doua fete cu care nu prea vorbesc,nu sunt cine stie ce,dar e un loc de stat in banca...
Ce sa fac?
Sa ii zic ca nu ma dau si gata?
S-au mutat doi tipi pe celelalte doua locuri.
Ideea e ca vreau sa pun problema in alt fel, adica el statea putin mai in fata cu alti doi tipi si de ce sa ma dea pe mine din banca...nu vreau sa par scandalagiu...
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Dai in bot, impune-te!

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti sa ii spui dirigintei.